RMK metsaviktoriin 2020

Selgusid RMK metsaviktoriini 2020 parimad võistkonnad. Kadrina Keskkooli 10. LOTE võistkond (osales 13 õpilast) saavutas oma vanusegrupis tubli 9. koha.

Suurema panuse võistkonna töösse panid Lisete Jürgens, Krete-Ly Salumäe, Karoliina Kask ja Bretie Bligzna. Õpilasi juhendas bioloogiaõpetaja Siret Pung. Looduskaitse 110. aastapäeva puhul saavad 10 paremat võistkonda auhinnaks vabalt valitud loodusõppeprogrammi mõnes meie rahvuspargis, millega kaasneb ka bussikompensatsioon programmile sõiduks.

Sel aastal osales 10.–12. klassi vanuseastmes 50 võistkonda. Viktoriin toimus distantsõppe olukorras, mis tegi meeskonnatöö keerukamaks. Kõigi raskuste kiuste otsisid ja leidsid 2020. aastal Metsaviktoriini küsimustele vastuseid õpilased 928 klassist, kokku 241 koolist üle Eesti. Seda suurem rõõm on, et tulemused said kirja tervelt 10435 õpilast! Kadrina Keskkoolist osalesid ka 3.e klassi õpilased (20), juhendajaks õpetaja Evelin Teiva.

RMK internetipõhine Metsaviktoriin toimus juba üheksateistkümnendat korda ning on mõeldud abiks õpetajatele loodusainete õpetamisel ja pakkumaks õpilastele huvitavat ning mitmekesist õppematerjali.

KOHTUME METSAS!

Rohkem informatsiooni: RMK metsaviktoriini 2020 tulemused