Maadlustulemusi noortevõistlustelt

10. novembril võistlesid Kadrina noored spordiklubi Korrus3 maadlusvõistlustel Tallinn Cup Väike Tom auhindadele. Kohal oli 99 osalejat 9 klubist üle Eesti.

Kadrina Keskkoolist osales 14 maadlejat – 10 poissi ja 4 tüdrukut, neist 9 saavutasid auhinnalise koha.

Steven Objartel kehakaalus –29 kg, Marten Nordling kehakaalus –36 kg, Anna-Liisa Ots tüdrukute kehakaalus –36 kg, Liisbet Milvaste tüdrukute kehakaalus –48 kg ja Karmo Tuulik kehakaalus -101 kg võitsid esikoha.

Elisabeth Pikki tüdrukute kehakaalus –36 kg ja Jan Markus Lõõbas kehakaalus -43 kg A maadlesid II kohale.

Rasmus Nordling kehakaalus –35 kg ja Kirke-Kleer Kressa tüdrukute kehakaalus –48 kg saavutasid III koha.

Aleksandr Ismailov kehakaalus –29 kg, Karli Sidron kehakaalus –38 kg, Andreas Allmäe kehakaalus -43 kg B said 4. koha ja Egert Pikki kehakaalus –25,5 kg ning Kristofer Kuuseste kehakaalus –70 kg olid viiendad.

Kõik õpilased treenivad Caaro SK treenerite Marger ja Valeri Pormanni juhendamisel.

– – –

Caaro SK maadleja Elar Hinno võttis Iisraelis Aradis osa Hanan Baraki mälestusvõistlusest kreeka-rooma maadluses. Elar pidi kehakaalu –62 kg finaalis tunnistama vastase paremust, aga tasuks tubli II koht.

Treenerina oli kaasas Marger Pormann.